KONST / Litografier / Färglitografi 16894100
nr 1689 4100
Alexander Klingspor
(f. 1977), Sverige
Signerad, numrerad 116/225. Färglitografi. Bladets mått: 51x77 cm, yttermått inklusive ram: 65x91 cm
Alexander Klingspor, svensk konstnär född i Stockholm 1977.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:12:17
24/3 18:40:03
Alexander Klingspor
Läs mer om Alexander Klingspor